Materiały promocyjne

Biuletyn Informacyjny Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna 

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce biuletyn Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna w wersji elektronicznej, który jest dostępny pod adresem: http://muszyna.pl/mfiles/1939/28/0/z/Biuletyn-grudzien-2018-nr-56-net.pdf

Kwartalnik ten zawiera zarówno najważniejsze informacje dotyczące życia Gminy, ale również stanowi świadectwo przeprowadzonych zmian. Na jego stronach znajdziecie Państwo informację o podjętych i realizowanych zadaniach z zakresu Projektu.


Biuletyn Informacyjny Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna 

Szanowni Państwo

Miło nam poinformować, że jest już dostępna kolejna publikacja, gdzie mogą Państwo zapoznać się z wpływem funduszy unijnych na rozwój Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o. o. w Muszynie. Aby przybliżyć Państwu ten temat zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który ukazał się w  łamach Biuletynu Informacyjnego Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna, pod adresem: 

http://muszyna.pl/mfiles/1024/28/0/z/Biuletyn_53_2017.pdf


Biuletyn Informacyjny Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna 

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy do lektury publikacji na temat inwestycji realizowanych w Gminie.  W tym projektu realizowanego przez nasze przedsiębiorstwo. Artykuł opisujący inwestycję ukazał się w wydaniu nr 52 Biuletynu Informacyjnego Miasta i  Gminy Uzdrowiskowej Muszyna. Zapraszamy do przeczytania artykułu pod adresem:

http://muszyna.pl/mfiles/1939/28/0/z/biuletyn-informacyjny-52-sierpien-2017.pdf

 


Biuletyn Informacyjny Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna

Szanowni Państwo

Dnia 19 grudnia 2016 r. ukazał się Biuletyn Informacyjny Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna. W tym numerze znajdą Państwo artykuł dotyczący projektu „Uporządkowanie gospodarki wodno – kanalizacyjnej na terenie Miasta i  Gminy Uzdrowiskowej Muszyna” współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Zawarto w nim informacje na temat realizowanych inwestycji.

http://www.muszyna.pl/pl/13641/170238/Grudniowe_wydanie_Biuletynu_Informacyjnego.html

Zapraszamy do lektury.


ŚCIANKA

ROLL-UPY

TABLICE 

PLAKATY