Awarie i planowane remonty

PLANOWANE REMONTY:


ZŁOCKIE WIEŚ 

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Muszynie informuje, że w związku z awariami sieci wodociągowej w m. Złockie wieś przystępuje do naprawy sieci od budynku nr 14 do 22.

Przedsiębiorstwo informuje, że od 25.03.2019r. mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla mieszkańców m. Złockie wieś od budynku nr 14 w kierunku OSP.

Bieżące informacje będą podawane na stronie internetowej Przedsiębiorstwa.

Zwracamy się z prośbą o udostępnienie nieruchomości celem wymiany przyłączy na posesjach poza pasem drogowym.

 

Prosimy o uwagę i zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac modernizacyjnych.

 

Tel. kontaktowy – 501-028-537 lub 501-028-526

Za przejściowe utrudnienia przepraszamy


Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Muszynie informuje, że od dnia 5 marca 2019 r. rozpoczęły się prace związane z modernizacją sieci wodociągowej przy Alei Zdrojowej w Muszynie przez P.B.I. MACHNIK Sp. z o.o. O postępach prac oraz możliwych przerwach w dostawie wody będą Państwo informowani na bieżąco.


styczeń 2019r. - wymiana sieci wodociągowej na ulicach Rolanda, Kościelna, Kity oraz Rynku w Muszynie realizowana w ramach inwestcji pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-kanalizacyjnej na terenie Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna”. - Wykonawca  firma P.B.I. MACHNIK Sp. z o.o. 


Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Muszynie informuje, że od stycznia 2019r. prowadzone są prace modernizacyjne ujęcia wody w Szczawniku.

Prosimy zachować ostrożność w czasie wycieczek urokliwym szlakiem turystycznym Szczawnik - Wierchomla w rejonie ujęcia wody.


 

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

 


AWARIE SIECI WODOCIĄGOWEJ: